درباره پلینو

درباره پلینو

تاریخچه شروع فعالیت پلینو به سال 1393 بر میگردد. ایده اولیه سایت ابتدا در ذهن بنیان گذار سایت آقای شایان خاموشی که در آن زمان دانشجو رشته شیمی بود پرورانده شد و سایتی با نام shimi-co که در واقع هدفش تامین تخصصی مواد اولیه و ارائه دانش فنی مرتبط بود تاسیس گردید. این ایده خیلی سریع مورد استقبال چند شرکت صاحب برند قرار گرفت و در همان سال و در حین نمایشگاه ایران پلاست قرارداد اسپانسرینگ با یکی از شرکت های تولید کننده مواد اولیه به نام کیمیاران بسته شد که این همکاری تا سال 1399 ادامه داشت. بعد از جذب اسپانسر نام مجموعه به پلینو تغییر پیدا کرد و کمی بعد تعداد اسپانسرهای پلینو اضافه گردید و شرکت میران پلیمر نیز به آن افزوده شد.

در همان ابتدا فعالیت پلینو یکی از اهداف اصلی خود را انتقال دانش فنی و تخصصی قرار داد و در همین راستا اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی- سمینارهای تخصصی و ارائه پکیج های آموزشی نمود. همچنین در همین راستا در سال 1395 این مجموعه درمرکز رشد پژوهشگاه پلیمرو پتروشیمی ایران مستقر گردید و همکاری گسترده ای با استادید این مجموعه در زمینه کلاس های آموزشی و مشاوره های تخصصی شکل گرفت.

حضور در پژوهشگاه پلیمر تا سال 1398 ادامه داشت و در سال 1398 پلینو اقدام به تاسیس واحد بازرگانی خود در کرج نمود و طی این سال ها توانست با بهره مندی از توان بازرگانی اسپانسرهای خود اقدام به تامین خطوط تولید و همچنین مواد اولیه مورد نیاز کارخانجات کند.

از جمله خطوط تولید تامین شده توسط پلینو می توان به خط تولید اکستروژن ABS- خط تولید کاغذ مصنوعی- خط تولید لوله – خط تولید فیلم و.. اشاره کرد.

همچنین پلینو در این سال ها توانست در زمینه تامین موادی چون افزودنی براق کننده- افزودنی اصلاح کننده- افزودنی کمک فرآیند و... نیز با بیش از 100 شرکت تولید همکاری کند.

از جمله شرکت و مجموعه هایی که پلینو در طی این سال ها همکاری داشته است می توان به موارد ذیل اشاره کرد.

پتروشیمی مارون

شرکت زر ماکارون

شرکت پلاستیک کار

شرکت اینگل اتصالات

شرکت آذرخش آدلی ایرانیان

شرکت پارس اورنگ

شرکت وینو پلاستیک

شرکت تک پلاستیک

شرکت تولیدی ماهور

 

گروه مشاوران پلینو از افراد متخصص و با چندین دهه تجربه آکادمیک و صنعتی تشکیل شده است در ادامه به معرفی نام مشاورین پلینو پرداخته شده است.

 

مهندس حامد موسویان

دکتر اسماعیل قاسمی

مهندس فرهاد برزگران

مهندس جواد امینی تبار

مهندس ایرج ادیب پور

 

 

برگزاری سمینارهای تخصصی در صنعت

سمینار تخصصی پلینو

 

 

حضور در نمایشگاه‌های بین المللی

 

حضور پلینو در نمایشگاه

 

حضور در کمیسیون‌های آموزشی

حضور پلینو در کمیسیون آموزشی

 

برگزاری کلاس‌های آموزشی تخصصی

کلاس آموزشی تخصصی پلینو