درباره پلینو

درباره پلینو

سایت پلینو در سال 1393 با هدف تامین ماشین آلات در صنعت پلاستیک توسط شایان خاموشی تاسیس گردید.  این مجموعه در همان ابتدا با تشکیل تیم متخصص و با تجربه به عنوان یک تامین کننده متخصص در کنار بسیاری از کارخانجات معتبر قرار گیرد. از جمله افتخارات مجموعه پلینو راه اندازی اولین خط تولید اکستروژن مبلمان ABS  و راه اندازی بزرگترین خط تولید اکستروژن سه لایه در ایران می باشد. برخورداری از تیم متخصص و با تجربه 30 ساله در صنعت پلاستیک سبب شده نتنها شرکت های ایرانی بلکه شرکت های خارجی از جمله ارمنستان- گرجستان- عراق- ترکیه- عمان و... نیز از خدمات این مجموعه استفاده کنند.

بخش طراحی:

طراحی قالب و تجهیزات و خط تولید با توجه به نیاز مشتری در این زمینه پلینو با برخورداری از تکنولوژی روز اروپا امکان طراحی ماشین آلات بر اساس جدید ترید متدد روز دنیا را فراه کرده است.

بخش ارزیابی و نیاز سنجی:

ارزیابی نیاز مشتری و ارائه ارهکار و مشاوره برای انتخاب صحیح ماشین آلات

بخش تولید و تامین:

تامین تخصص تجهیزات به صورت تخصصی و استفاده از قطعات برندهای معتبر

بخش آموزش و مشاوره:

یکی از اهداف اصلی پلینو در همان ابتدا ارائه آموزش و مشاوره به مشتریان خود به منظور افزایش بهره وری در کسب و کار آنها بوده است و در این زمینه با بیش از 10 مشاور  و استاد برجسته همکاری اختصاصی دارد.

اطلاعات و مجموعه کلاس های آموزشی و مشاوره برگزار شده توسط پلینو به حدی رسید ( ارائه به بیش از 200 شرکت در صنعت پلاستیک) که در سال 1400 به صورت کتاب و پکیج آموزشی منتشر شد.