02632706060

با ما در تماس باشید

دستگاه رول میل و کاربرد آن در pvc

10 تیر 1401 ساعت 14:48

یکی از عوامل مهم در کیفیت محصول نهایی داشتن واحد کنترل کیفی است. در واقع تست مواد اولیه قبل از تولید محصول و همچنین تست قطعه بعد از تولید نه تنها سبب ایجاد ثبات کیفیت خواهد شد بلکه به کاهش ضایعات و صرفه جویی در مصرف مواد اولیه و انرژی کمک شایانی خواهد کرد.

تولیدکنندگان حرفه ای بر این باورند که تولید یک محصول باید همواره با تحقیق و توسعه همراه باشد تا بتوان همواره کیفیت مورد نظر بازار را حفظ کرد و به تولید محصولات نوین و رقابتی پرداخت. برای رسیدن به این هدف نیاز است تا واحد تولیدی شما به یک واحد کنترل کیفی و آزمایشگاه متناسب با تولید برخوردار باشد. برخی تولیدکنندگان با فرض آنکه خرید برخی تجهیزات کنترل کیفی و تست هزینه ای اضافی است از تجهیز این واحد صرف نظر می کنند، اما باید توجه داشت عدم برخورداری از واحد تست و کنترل کیفی هزینه بسیار بیشتر را بر تولید شما تحمیل خواهد کرد!

دستگاه رول میل یا two roll  یکی از تجهیزات اساسی برای واحد تولیدی پی وی سی به حساب می آید. این دستگاه بسیار کاربردی قیمت مناسبی داشته و انجام بسیاری از تست ها از جمله تست فرمولاسیون مختلف با آن امکان پذیر خواهد بود.

از جمله تست هایی که می توان با این دستگاه برای قطعه و مواد اولیه پی وی سی انجام داد می توان به موارد ذیل اشاره کرد.

تست پایداری دینامیک

تست پایداری استاتیک

تست رنگ

تست مقاومت ضربه

تست تاثیر انواع افزودنی از جمله کمک فرآیند و ... در تولید.

در این فیلم به معرفی کوتاهی از دستگاه رول میل پرداخته شده است. شما می توانید با دریافت مشاوره از متخصصان پلینو اطلاعات بیشتری در این مورد کسب کرده و تولید خود را ارتقا دهید و از ایجاد مشکلات آتی جلوگیری نمایید.

 

ثبت نظر

( نظر خود درباره این محصول را ثبت نمایید )