02632706060

با ما در تماس باشید

معرفی پکیج تخصصی ویژه pvc

08 تیر 1401 ساعت 12:54

 

پلینو با برخورداری از مشاورین متخصص با بیش از 30 سال تجربه در صنعت پی وی سی و تجربه راه اندازی صدها خط تولید انواع محصولات پی وی سی این امکان را برای تولیدکنندگان صنعتی ایجاد نموده تا با بهره گیری از توان علمی و تخصصی این مجموعه سطح کیفی محصولات خود را ارتقا داده، یک محصول رقابتی و اقتصادی تولید کرده و به طور کلی یک خط تولید بهینه را راه اندازی نمایند. از جمله خدمات قابل ارائه در پکیج های اختصاصی پلینو به شرح ذیل می باشد.

-بهینه سازی و اصلاح فرآیند میکس پی وی سی:

یک تولید کننده پی وی سی باید توجه داشته باشد که تولید کامپاند پی وی سی با ویژگی مناسب و بهینه قلب یک کارخانه تولید است. در صورتی که میکس به درستی انجام نشود، سبب کاهش کیفیت محصول بالا رفتن قیمت، آسیب به ماشین آلات، افزایش مصرف برق و...خواهد شد.

-بهینه سازی فرمولاسیون:

یک محصول ایده آل باید از فرمولاسیون مناسب و متناسب با نیاز مشتری برخوردار باشد. استفاده از مواد و افزودنی ناصحیح و یا دوز مصرف ناصحیح سبب آسیب به دستگاه تولید و یا بالا رفتن قیمت و کاهش کیفیت خواهد شد. در این زمینه مشاوران پلینو در کنار تولید کنندگان خواهد بود تا یک محصول رقابتی و حرفه ای را تولید نمایند.

-اصلاح روش تولید:

در بسیاری از موارد دستگاه تولیدی مناسب محصول تولید شما نیست. علت این موضوع خرید دستگاه قبل از مشاوره و امکان سنجی است. زیرا به طور یک اکسترودر دو ماردون اگر چه عنوان ساده ای به نظر می رسد ولی در جزئیات فنی باید مناسب با محصول تولید شما باشد. درنتیجه اولا قبل از خرید باید از یک مشاوره متخصص کمک گرفته تا دستگاه مناسبی انتخاب شود و یا اگر دستگاه تولید هم اکنون موجود است باید اصلاح متناسب با محصول شما بر روی آن انجام شود.

در این زمینه ها و سایر موارد مورد نیاز یک کارخانه گروه پلینو آمادگی همکاری با کارخانجات پی وی سی را از مرحله طراحی فرمولاسیون اختصاصی تا بهینه سازی تولید دارا می باشد.

ثبت نظر

( نظر خود درباره این محصول را ثبت نمایید )