قوانین و مقررات

اطلاعات ارائه شده برای کالاهای مختلف در فروشگاه پلینو بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط تولیدکنندگان این محصولات در داخل یا خارج از کشور یا نمایندگان شرکت های خارجی می باشد. فروشگاه پلینو هیچ مسئولیتی در خصوص اطلاعات و محتوای مبهم در این خصوص ندارد اگر با مطالعه دیتاشیت کالا هنوز ابهامی برای شما وجود دارد می توانید از بخش مشاوره سوالات خود را مطرح کنید. فروشگاه پلینو همراه در تلاش است بهترین محصولات را ار برترین تولیدکنندگان در اختیار شما قرار دهد و همواره محصولات و اطلاعات مربوط را به روز رسانی خواهد کرد.

 

فروشگاه اینترنتی پلینو هیچ مسئولیتی در خصوص از دسترس خارج شدن سایت که ناشی از عوامل خارج از کنترل این سایت باشد مانند نقص اینترنت- مشکلات مخابراتی و... ندارد.

 

فروشگاه اینترنتی پلینو اطلاعات کاربران خود را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نمی کند و همواره از پروتوکل های امنیتی برای حفظ و امنیت اطلاعات کاربران خود استفاده می کند.

 

اطلاعات استفاده شده در سایت پلینو از جمله مقالات و ویدئو ها انحصاری بوده و توسط تیم تولید محتوای فروشگاه پلینو تولید شده است و تمام حقوق مادی و معنوی آن متعلق به این سایت بوده است و هرگونه استفاده از اطلاعات برای مقاصد تجاری از جمله انتشار مجدد در سایت – انتشار برای ایجاد ترافیک و... بدون اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد. درصورتی که مایل به استفاده از این اطلاعات را هستید لازم است از قبل با به اطلاع دهید.

 

در صورتی که فروشگاه پلینو به دلایلی خارج از اختیار و اراده خود توان تحویل کالا در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفین در باره یک موعد جدید به توافق نرسند. خریدار حق دارد بدون هیچ هزینه ای سفارش خود را فسخ کند.

 

ارزش کالا های سفارش داده شده طبق قیمت فهرست قیمت فروشگاه محاسبه شده و شامل مالیات و عوارض مربوطه می باشد – مالیت بر ارزش افزوده به صورت جدا هنگام ارائه فاکتور رسمی از خریدار دریافت می شود. هزینه ارسال و بیمه بر عهده خریدار می باشد.

 

برای کالاهای مصرفی خریدار  در صورت هرگونه عیب و نقص فنی می تواند تا 48 ساعت پس از خرید نقص مربوطه را اعلام کند ( از طریق پنل کاربری یا تماس با شماره تلفن های مربوطه) در صورت اثبات نقص سایت کالای مربوطه را تعمیر-یا جایگزین خواهد کرد برای کالا های غیر مصرفی مانند ماشین آلات و...نقص کالا با توجه به شرایط گارانتی مربوطه بررسی می شود.

 

در مورد سفارش کالا هایی که از خارج از کشور تامین می شود پس از ثبت سفارش کاربر در سایت نحوه پرداخت و زمان تحویل بر اساس قرارداد ثانوی فی ما بین خریدار و فروشنده انجام می شود.

 

روش ارسال کالا با توجه به حجم کالای سفارش داده شده متفاوت است که بعد از سفارش تعیین می شود. در مورد کالاهای داخلی سفارش با باربری به شهر مقصد ارسال می شود .

 

حفظ حریم خصوصی کاربران:

فروشگاه اینترنتی پلینو اطلاعات کاربران خود را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نمی کند و همواره از پروتوکل های امنیتی برای حفظ و امنیت اطلاعات کاربران خود استفاده می کند.

طراحی سایت طراحی سایت